Kancelaria prawna

Kancelaria prawnicza Wrocław

Świadczymy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Zapewniamy wysoki poziom usług i indywidualne podejście do klienta. W pracy korzystamy z nowoczesnych narzędzi zapewniających dostęp do najnowszego orzecznictwa, aktualnych komentarzy oraz literatury fachowej. Współpracujemy ze specjalistami z wielu dziedzin, m.in.: doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami księgowymi, rzeczoznawcami majątkowymi, psychologami, co pozwala nam na przygotowywanie kompleksowych i optymalnych rozwiązań dla naszych klientów.

Kancelaria działa na wrocławskim rynku od 1992 roku. Została założona przez doświadczonych prawników – adwokat Jadwigę Banaszewską i radcę prawnego Zbigniewa Gieruń-Banaszewskiego, którzy wcześniej przez wiele lat prowadzili indywidualne kancelarie prawne. Zespół kancelarii tworzą prawnicy o wysokich kompetencjach.

Kancelaria prawna Wrocław

Świadczy usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych udzielając pomocy w sprawach cywilnych, rodzinnych, spadkowych, z zakresu prawa pracy, a także karnych i karnych skarbowych. Reprezentujemy naszych klientów w postępowaniach przed organami administracji oraz w postępowaniach przed sądami administracyjnymi. Specjalizujemy się także w pozaprocesowej obsłudze klientów, wspierając klientów w negocjacjach i mediacjach.

Kancelaria specjalizuje się w stałej i kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Oferujemy usługi doradcze na wszystkich etapach procesu transakcyjnego. Świadczymy kompleksową obsługę inwestycji budowlanych i obrotu nieruchomościami. Prowadzimy negocjacje, sporządzamy projekty umów, wydajemy opinie prawne. Udzielamy również doraźnej, wysokospecjalistycznej pomocy prawnej w zagadnieniach z zakresu prawa gospodarczego, budowlanego, zamówień publicznych, prawa medycznego oraz prawa IT.

Kancelaria świadczy też pomoc prawną dla stowarzyszeń i fundacji.

Oprócz usług prawnych, oferujemy również szkolenia dla przedsiębiorców, w szczególności z zakresu prawa zamówień publicznych, ochrony danych osobowych.

Gdzie znaleźć dobre kancelarie prawne Wrocław?

Najlepiej zacząć szukanie na ul. Piłsudskiego 3/3, na której mieści się Kancelaria prawna Banaszewska Gieruń-Banaszewski, która przystąpiła do deklaracji o stosowaniu ADR Ministra Sprawiedliwości; informuje klientów  o alternatywnych sposobach rozwiązywania sporów, a także świadczy usługi  w zakresie prowadzenia mediacji w sprawach cywilnych, rodzinnych i gospodarczych.

Pracujemy w języku polskim, angielskim, niemieckim oraz włoskim.