Potrzebujesz porady prawnej?


Zadzwoń

+48 71 343 06 12


Siedziba

ul. Piłsudskiego 3/3
50-048 Wrocław

Dobry kurs na morzu prawa – prawnik
Maria Banaszewska, Jadwiga Banaszewska, Zbigniew Gieruń – Banaszewski
Wrocław

Nieznajomość prawa szkodzi – jest to zasada powszechnie znana, jednak nie każdy może pochwalić się bardzo dobrą znajomością kwestii prawnych, nawet tych, z którymi spotykamy się na co dzień. Zakładanie własnej działalności gospodarczej, sprawy dotyczące alimentów, pisma od komornika, zagadnienia z dziedziny prawa pracy… Niemal codziennie na swej drodze możemy spotkać trudności czy wątpliwości w wielu prawniczych dziedzinach. Niezależnie jednak od rodzaju sprawy, w której potrzebujemy pomocy, doświadczony prawnik to dobry pomysł. Szukanie porady u znajomych i w Internecie to z pewnością tańsze rozwiązanie – czy jednak skuteczniejsze?

Pamiętajmy, że pojawianie się kolejnych ustaw i nowelizacji wymaga śledzenia na bieżąco wszelkich zmian. Ponadto decydując się na pomoc prawnika zyskujemy gwarancję, że zwracamy się po pomoc do osoby posiadającej wykształcenie prawnicze i doświadczenie – czy taką samą pewność mamy w przypadku porady wyczytanej na forum internetowym?

Jeśli chodzi o porady prawne, Wrocław posiada wiele kancelarii, na których tle wyróżnia się Kancelaria adwokacko-radcowska Banaszewska, Gieruń – Banaszewski, Banaszewska. Zarówno zdobyta wiedza, jak i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że możemy zwrócić się do niej po pomoc w wielu kwestiach prawnych, co ważne – nie tylko w przypadku spraw klientów indywidualnych, ale również podmiotów gospodarczych. Szeroki zakres działalności przy jednoczesnym wysokim profesjonalizmie to najlepsze połączenie gwarantujące najwyższą jakość oferowanych usług.